ElMorales

Jak mám zlobivému dítěti napsat dopis jménem sociálky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak mám napsat dopis jménem sociálky, neposlušnému dítěti? Chtěla jsem to odeslat jako výhružku, že si pro něj přijdou, a podobně. Díky =)))

Nejlepší odpověď
Drap

Děti se strašit nemají a už vůbec se jim nemá lhát. Zkus vymyslet nějaký vhodnější výhružku.

Další odpovědi
arygnoc

Ty ty ty!!!

badisko

Podle otazky …budes taky asi jeste dite a to nemluvim o fotce …tohle neni dobru zpusob jak vychovavat dite …
Kdyz uz si snim chces delat poradky… tak je delej a neres kraviny …

zistan

Korespondenci vede soc. odbor s rodiči ne s dítětem, děti to vědí. Ty ne? Hold si ho musíš líp vychovat.

anonym

Nejlépe se domluvit s někým z té sociálky.
pro Drap
Děti se nemají strašit…ale když oni někdy po dobrém nechtějí poslechnout.
Můj otec měl známého policajta ( za komunistů člena VB).Také jsem zlobil a otec se s ním domluvil a on přišel k nám v uniformě a řekl mi, že se k nim doneslo co jsem udělal (už si ani nepamatuju co to bylo) a pokud se to bude opakovat, že budu umístěn do polepšovny.
A po letech mě otec říkal, jak jsem pak byl dloooouho hodný.
Takže asi na tom strašení něco bude.

Reezo

Pokud pošleš dopis jménem někoho jiného, tak se domnívám, že to může být klasifikováno jako trestný čin… Lepší je nechat úřady na pokoji nebo se začnou zajímat o tebe… Pokud ti připadá, že je dítě zanedbané, tak to můžeš nahlásit na sociálku a oni to zkontrolují.

Každý byl dítě a kluci jsou kluci… 🙂

da ny

Byl by to podvod a lež.
„Nečiň jiným, co nechceš, aby činili Tobě!“

badisko

Nebo na nej rovnou muze zavolat …velikonocniho zajicka ..ten je taky dost desivej ..popripade pristi rok ho postrasit …ze ho vezmou certi ..:D efekt to bude mit podobnej …

briketka10

naši nás taky strašili a moje ségra
svýho kluka taky, ale na něj to tak
zabralo, že do děcáku se mu tedy
nechtělo 😁

gagaga

ja s emusim i trochu omluvit :)
ja jsem si vzpomnela, jak jsem se pred hodne lety domlouvala vzdycky s kamaradkou, aby mi zavolala na pevnou domu ..a ja pak " delala " pred klukama, ze volaji z detskeho domova !! :))
no, a po case, kdyz uz se to po nekolikate opakovalo..oni zlobili ..ja prozvonila kamaradku ..ta zavolala , tak kluci uz kriceli . mami, jestli to je z detskyho domova, tak at si prosim pro nas OKAMZITE prijedou ..my tam chcem ! :)

musim ale napsat, ze my nejsme normalni rodina.., a ze od sameho zacatku vedeli, ze je to hra :)

  • iv-

anonym

Teda, pokud si matka a chceš hodit to zlé na někoho jiného, potěš pánbůh. Nelze být jen dobrý, někdy je třeba být nekompromisní, jen tak se dá vybudovat respekt.

gagaga

ja jsem socialni pracovnice a poslu Vam vyhruzny dopis, ze Vam dite odeberu !

  • iv-

arygnoc

  • iv-, asi by ste si nepolepšila, radšej nech si ho nechá, nie?

gagaga

:))aha ..to jsem nedomyslela, ze by dite slo ke me !! :)
to at radsi zustane kde je ! :)