simsalabim

Jak mám zhubnout?

Ahoj,
já mám takový menší problém s váhou, no, tak by se mi asi hodilo pár rad od vás…
Měřím cca 150 cm, vážím 48 kg. Sportuju asi 4× do týdne. No, ale hodilo by se mi spíš vědět, co mám jíst… ?
Neměli byste pro mě nějaké rady?
Tak díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si rady v odkazu. Je jich několikrát stránek, třeba vás něco zaujme.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=zhubnut%C3%AD&sa­=Vyhledat#1481

Další odpovědi
Banshee

Já mám osvědčený jíst malý porce 5× denně. Snaž se vyhýbat tučným jídlům. Ale třeba já jim všechno a přitom nepřibírám, prostě jen jím menší porce víckrát denně. Jenom sladký to vůbec nejím i to je podle mě důležitý.