DusanOrlik

Jak mám zálohovat obsah telefonu-pam.karta?

Zdravím,jestly tomu dobře rozumím,tak všechny soubory uložené na pam.kartě mám zkopírovat a stáhnout do kompu a po aktulizaci,mám zkopírované soubory vložit zpět?Nebo jinak?Díky za radu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jo

Další odpovědi
RomanP

Nemusíš ty soubory z karty vůbec přesouvat do počítač . Stačí když je jen zkopíruješ do počítače,po aktualizaci je dávat zpátky nemusíš, záloha se dělá jen pro případ, kdyby aktualizace neproběhla správně tak abys měl zálohu . Při aktualizaci hlavně nic nedělej z telefonem do té doby než ti to napíše že aktualizace je u konce. Jinak hrozí, že ti telefon přestane fungovat.