chatrc

Jak mám vysvětlit rodičům?

Baví mě karate, ale nepotřebuji se posouvat dál.
Moji rodiče nedokážou pochopit, že mne to baví a nepotřebuji se posouvat dál na další pásek. ( pro ty kdo neví proč pásek: pásek je podle barvy vyšší a vyšší. To znamená, že se podle barevnosti posunují dál) Já mám teď žlutý pásek.
Mám jet v sobotu a neděli na krajské závody. Chci mít v SO a NE volno.
Jak mám vysvětlit že chci zůstat na místě ve svém žlutém pásku?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud to správně chápu, nebaví tě karate, trénuješ nerad a hlavní je, abys někam (nikam) nemusel, ale mohl se věnovat jiné činnosti…
Tak jim to přesně takhle řekni.
😉
Jestli to přijmou a pochopí ale závisí i na tom, jaké jiné činnosti by ses chtěl věnovat – ´flákání´ nepochopí a nepřijmou určitě.

Další odpovědi
mojitek

jak můžeš vědět,že tě „baví karate“ když při teprve žlutém-začátečnickém pásku těžko můžeš mít šajnu co karate vlastně je?Pár základních pohybů není karate. Nepíšeš jaké karate děláš. Taky nerozumím tomu,proč to tam nezabalíš a necvičíš si katu kterou už znáš ,třeba doma na dvorku nebo v pokojíku,k tomu co vlastně "chceš"nepotřebuješ chodit do oddílu…