pikacu

Jak mám vyčistit boty (podrážku) od asfaltu?:(

Nejlepší odpověď
Lamalam

Asfalt jde velice dobře odstranit vepřovým sádlem.

Další odpovědi
Emefej

Šetrně to jde libovolným živočišným tukem. Méně šetrně, vzhledm k materiálu podrážky, by to šlo libovolným nepolárním organickým rozpouštědlem.

arygnoc

pokiaľ máte poctivú podrážku z kože, stačí asfalt zoškriabať.

pokiaľ ho máte vtavený v modernej plastovej/gumenej podrážke, poobzerajte sa po novej obuvi.

;-Q

Dochy

Větší a neúplně zašlapanou vrstvu bych zkusil zchladit a sloupnout. Ušpinění asfaltem by molo jít nějakým tukem (na ruce používáme máslo) tuk pak prostřekem na mastnotu – mýdlo, jar)

anonym

Jízdou na skateboardu,tou špinavou šoupej o silnici nebo o betonovou cestu.

pusinka50

V naší generaci rodiny se vždy tradovalo máslo. Hezky plátek vždy na čistý bavlněný či flanelový hadřík a čistit a čistit. Jestli je vrstva asfaltu, nejdříve seškrábnout.

mojitek

nejdřív nahrubo mechanicky a pak jedině ředidlem S6005 nebo S6006. Odzkoušeno