pariskiki

jak mam udelat aby mi duchove dali znameni o tom ze egzistuji ale bez vyvolavani

zkoselajsem ji vecer na hrbitov a zavolat duchu duchu zjevse mi a nic u nas doma strasi jsem v mem pokoji nic jdu na zachod je tam kamoska a doleti za mnou ze videla obris silnejsi zeny

Nejlepší odpověď
annas

Uživatel Homér vložil otázku o tom, zda někdo věří v duchy. Kromě vás zřejmě nikdo jiný.

Zkuste si přečíst i další odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-duchy

Další odpovědi
tom004

Jestli,s nimi mluvíš,tak,jak píšeš,tak se nediv,že se neukazují. 🙂(

mosoj

Nesmíte požívat tolik marjánky či něčeho jiného.

hanulka11

Jsi z toho celá zmatená i to psaní je jakési plné zmatků
žádní duchové nejsou, existují jen v pohádkách a filmech

Ponytail

Na čem jedeš?

led

Musíte v nich plne veriť. Vtedy vidíte aj to, čo iní nevidia – vlastné vidiny.