Pokročilý

Jak mám správně stáhnout hru z Uložto, aby mně šla instalovat?

Stáhnul jsem si hru na pc ve formátu rar, ale stáhlo mě to v pdf a to bylo špatně, v jakém formátu se bu dát nainstalovat?

Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musí to být něco spustitelného - .exe, .com, .msc, .msi...
A to může být zapakované (.pak, .zip, .rar,...).
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Jak ti to mohlo stáhnout formát RAR v PDF? :-) Nemyslíš to tak, že ten soubor co stahuješ má příponu RAR a otevírá se ti to na PC v Acrobatu jako kdyby se jednalo o PDF? Pokud ano, pak máš chybně asociovanou příponu RAR, což není až taková závada. Tak či tak potřebuješ nástroj, který ti ten RAR rozbalí, např. viz zdroj.

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/u tility_a_ostatni/komprese/free -rar-extract-frog/

Zlatý

Není způsob, jak jinat stáhnout něco jiného, než to, co tam autor uložil. Obecně nedoporučuju odtud stahovat nic, co se má instalovat.

Bronzový

a máš třeba program winrar v počítači nainstalovaný ? (pokud ano klikni na stažený soubor pravým tlač. a dej otevřít v programu winrar) Některé hry mají na ulozto více částí (partů) - občas i když to rozbalíš - tak rozbalíš a je tam ISO - s tím dál pracuješ v pover ISO, nebo deamon tools lite .... a pak, myslím že se tomu říká crack ............... zdroj wikipedie osobní zkušenost nemám :)

Bronzový

Vzhledem k úrovni dotazu je rada jediná: Ty raději nic nestahuj ani neinstaluj.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.