Jak mám okouzlit holku? Jak poznám že se jí líbim?

Zdravim!
Líbí se mi jedna holka ze třídy a chtěl bych se zeptat jak zistim jestli se jí taky líbim?

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Chandler

podle očí .. jestli se na tebe často pokukuje, tak je to jasný.

Další odpovědi
monkey

nestyď se a prohoď pár vět,pokud se bude chtít bavit i o zbytečnostech je to tam:-)

dennis15

To je různé. Třeba ke mě přišla jedna holka s její kamarádkou, něco si špitaly a pak jedna z nich na mě: „Dáš mi brambůrek?“. Bylo to sice chytrý, ale lehko prokouknutelný, že chce zjistit, jestli se mi líbí :D.

mojitek

zadny rady nepomuzou-proste to vycitis