Jak mám odstranit lepící pásku ze zdi?

Jak mám odstranit lepicí pásku ze zdi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Jaká je to páska? Papírová se prostě navlhčí a opatrně sloupne.Samolepka= problém.Existují různá "odstraňovadla",ale! Moc druhů pásek, různé povrchy zdí..... V zásadě jde o narušení funkce lepivé složky a o trpělivost.Záleží i na tom, jestli se chce mít povrch zdi po odstranění pásky neporušen. Jestli na tom nezáleží, doporučuji,je to vyzkoušené, krumpáč.

Zlatý

Univerzální a ´zaručený´ návod neexistuje.

Já jsem sundaval pásku po malování docela obtížně..., což znamenalo, že jsem pásku odlupoval doslova po milimetrech a trošku mi pomohlo, že jsem při odlupování pásky ze zdi ´jel´ po této zdi (těsně za odloupnutou páskou) špachtlí a přitlačoval jsem omítku, která měla ´chuť´ se odloupnout spolu s páskou...

Metr jsem dělal půlhodiny. Fuj !

Teď už vím, že jsem si koupil špatný typ pásky, existují i méně lepivé.

Navlhčení pásky nepomůže, protože se navlhčí i omítka a ta se pak odloupne ještě snáz než, kdyby byla suchá.

Bronzový

No krumpacem opravdu radeji ne,ale nejspis se to bez naslednych oprav i tak neobejde takze jestli jde o stary nater a zbytky pasky od plakatu apod. bude nejlepsi precejen znovu vymalovat anebo je mozna vhodna doba poohlednout se po nejakych tapetach.ne internetu je toho moc..treba tahle je moc pekna:http://www.fototapety.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.