hubickova

Jak mám odstranit doplněk od Seznamu Pošťáka?

Nějak se mi ho podařilo nainstalovat a nedaří se mi zbavit.Mám Win 7 a prohlížeč Firefox Mozilla…
Doplňuji:
A dodám,že když otevřu toho Pošťáka,tak se mi otevře v prohlížeči Internet Explorer.Proto ho asi v doplňcích v Mozille nemám..

Odpovědi
ivzez

V hlavní liště Firefoxu kliknout na „Nástroje“, pak
► „Správce doplňků“
vyhledejte příslušný doplněk a klikněte
na „zakázat“ nebo „odinstalovat“

Já většinou napřed zakážu a po restartu
(pokud je vše v pořádku) odinstaluji.

Doplňuji:
Aha.
Když jste psala o Firefoxu, domnívala jsem se,
že jste si nainstalovala doplněk pro něj.

Jakou verzi Internet Exploreru používáte? I v něm byste měla (nepoužívám jej,
takže přesný popis nevím) někde v nastavení najít nainstalované doplňky.

Další možnost je prostřednictvím volby „Přidat/Ubrat programy“.
Vybrat program, který chcete odebrat a kliknout na „Změnit/Odebrat“

Nebo si stáhněte freeware CCleaner, při instalaci si ohlídejte si, aby se Vám nainstaloval jenom samotný CCleaner (sledujte a čtěte, co Vám instalátor píše).

Po spuštění CCleaneru v nastavení programu nic neměňte.
Pod „Nástroji“ v kartě „Odinstalovat“ najdete nainstalované programy.
Označte ten „seznamácký“ a klikněte na „Spustit odinstalování“ (vpravo nahoře).

CCleaner stáhnete zde:
https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard

  • ––

Pokud ani jedno nepomůže, pokračujte dole v diskuzi,
aby byly informace pohromadě (nezakládejte prosím nový dotaz).