alalal

Jak mam mamku přemluvit abych si mohla ještě nabarvit vlasy? je mi 14…díky

Odpovědi
Hlada

Nepřemlouvat, pochopit důvody. Maminka a režisér mají vždycky pravdu.

klerinka

Nejsem znalec, ale ve 14ti si rozhodně vlasy nebarvi. Když si vlasy budeš barvit už v tak útlém věku, budeš je mít ve stáří dřív šedivé. Počkej si apoň do patnácti, to už budeš mít občanku a mamka tě už (snad) nebude tolik omezovat ;)
S těmi vlasy je to stejné jako s žehlením. Vlasy tím akorát poškozuješ :)

Skvirukl

Píšeš ještě. To znamená, že už máš vlasy nabarvené? Pokud ano, tak to chce nechat pár týdnů a neměnit barvu. Tvoje mamka pravděpodobně nesouhlasí kvůli obavám o Tvé zdraví. Příliš časté barvení může v některých případech způsobit anafilaktický šok nebo nějakou alergii. Pokud jsi se ještě nebarvila a chceš to zkusit, tak je důležitý výběr zdravotně nezávadné barvy. Při vhodném výběru barvy by maminka mohla souhlasit. Taky záleží na odstínu barvy. Když nebudeš chtít moc crazy odstín, tak by taky mohla snáze souhlasit.

anonym

Lepší bude, když se rovnou ostříháš ´do hola´ – aspoň nebudeš muset za pár týdnů či měsíců psát dotaz – jak napravit vlasy barvením zničené…
___
Snad nejsi tak naivní, aby ses domnívala, že zmalované holky jsou přitažlivé, že ne?
;-D

ivzez

Jak někdo přemluví tebe k něčemu, co nechceš?
Nijak, viď?

Časté barvení vlasům neprospívá a mamince
jde o to, aby sis vlasy zbytečně nepoškodila.

Nějakou dobu (pár měsíců) počkej
a pak se s maminkou zkus domluvit
na obarvení Hennou (pozor, aby byla čistě přírodní).

Přírodní Henna vlasy obarví a současně vyživí,
takže by s tím maminka mohla souhlasit.

Ale nedoporučuji s vlasy moc experimentovat,
opravdu by sis je mohla poničit.