zer0

Nabarvené vlasy

Zdravím. Mám zde takovou menší otázku..

Právě nastupuji po prázdninách na střední školu… Do tý doby bych si chtěl nechat nabarvit vlasy. Rozhoduji se mezi Zelenou a Modrou barvou.

Mám přírodní rezavé vlasy a nevím jestli by to v něčem vadilo. Nemá zde někdo něco kde vložím svou fotku a přebarvím si vlasy na zeleno ? Popřípadě nějakou stránku na internetu kde bych mohl koupit tu barvu. Díky za odpověd.

Odpovědi
arygnoc

prírodná hrdzavá je krásna nie iba u žien.

zaujať môžete tým, čo ste dostali do hlavy, a nie na hlavu.

bubukaa

Celé vlasy na zeleno nebo na modro? Můj bože to už je lepší ta zrzavá.

led

V grafickom edítore Photoshop, Gimp, Corel a pod. to nie je problém stačí naznačiť oblasť vlasov a zmeniť sfarbenie.
Aj keď na druhej strane, je to len môj pocit, nie je škoda je tej lákavej líškočerveňou pokrývkou hlavy žiariacej v slnečných lúčoch?

charice

Barvení takovými barvami bych nedoporučovala. Proč si kazit svojí přírodní barvu ? :(. Navíc si myslím, že ty barvy pak vyblednou a nebude to nic hezkého. Nevím jak je to u barvení zelené a modré, ale např. u červené, tak ta chytne nejvíc na blonďaté vlasy, takže předpokladám, že to tak bude i u tvých vlasů. Nejdřív přebarvit na blond a pak dát barevnou barvu. Jendo, ale vím jistě, že si vlasy neuvěřitelně zničíš ..

KatkatkaW

upřímně bych ti moc nedoporučovala takové barvy, když máš rezavé vlasy tak máš nejspíš světlejší pleť, možná i pihy? v takové kombinaci by taková barva nevypadala moc pěkně…