obludaobluda

Jak mám aktualizovat adobe flash player pro Mozillu Operu, který již je ve verzi 11 …?

Když jdu na youtube píše se mi že to potřebuje novější :( ? ale například taková divnost, mezi programy to je, ale na ploše ne ani v průzkumníkovi ne, to je chyba?
A máme vadný nebo špatně zavedený operační systém :( :( …
anebo je tam prach, někde jinde než jsme ho vyčistili? anebo jsme to pokazili:) bouřkou to být nemůže to je ale pěkná blbost.
teď chyb je sakra asi víc:( například když chci připojit mp3, nejde to a pálí to, to je asi nebezpečné že?
pomůže nový kabel?
… … …
poraďte rychle, nebo to vyhodím z okna na někoho :(
a taky protože, až to opravím musím ven.

Odpovědi
chudst

Adobe Flash Player: nejnovější verze je 11.8.800.94 . Stáhnete si ji zde: http://get2.a­dobe.com/cz/flas­hplayer/ . Ujistěte se, že máte opravdu verzi pro Mozillu a ne pro IE. Pokud ji máte a pořád vám to nejede, zkuste odisntalovat verzi, co máte v počítači, stáhnout a nainstalovat novou – a restartovat PC.

Je v pořádku, že je to jen mezi „Přidat či odebrat programy“. V průzkumníkovi to bude někde taky…, ale též u sebe nevidím ikonu v Program Files. Tam problém není.

Co se týče „vadného nebo špatně zavedeného OS“, nevím, co poradit, protože jste nepopsala problém. Pravděpodobně však ze zkušeností – pokud to dříve fungovalo v pohodě a nikdo si nehrál s BIOSEM – bude chyba v OS, stačí ho reinstallovat.

A co se přehřívá u připojení MP3? Sama MP3? No, rozhodně to není normální, ale tady nevím, co poradit, v tomto technické zkušenosti nemám, takže osobně bych si zkusil od někoho známého půjčit kabel i s jeho MP3 (nebo naopak vzal svoji MP3 k němu) a zkoušel různé kombinace, dokud bych nepřišel na to, kde problém je.

Dochy

A co takhle místo výhrůžek násilím na nevinných kolemjdoucích napsat podrobnosti o svém stroji? Bez toho například těžko zvážíme výkřik „pálí to“.
„mozilla opera“ – neznám
Pro mozillu firefox i operu si ověř aktualizace. Nevím jak to má firefox, u Opery je možné „zakázat zásovné moduly“ – menu přes F12, zkontroluj si to.

Co je mezi programy a není na ploše?
Prach může způsobit přehřívání. Ne, že nepůjde Flash, pokud zbytek chodí. Nový kabel nepomůže.