Lgee

Jak lze objasnit tuto vraždu?

Nenávistná vražda bez motivu nelegální odstřelovací puškou z budovy bez kamer a svědků. Jak lze prokázat tuto vraždu? Vím je to trošku divná otázka 😁

Odpovědi
Drap

Pokud nebudou žádné stopy a indicie a nebude ani žádný motiv, tak zřejmě nepůjde objasnit. I vyšetřovatelé musí z něčeho vyjít.

luckykubrt

Říká se, že neexistuje dokonalá vražda. I s touto by si kriminalisté poradili. I když tedy záleží na hodně věcech. Zaprvé v životě je to úplně jinak než v seriálech. Na druhou stranu mají zase vyšetřovatelé své metody, které ne všechny jsou známé. Záleží taky na tom za jak dlouho by to zjistili. Minimálně jeden člověk to bude stejně vědět… vrah sám. No šance, že by to nikdo nezjistil jsou velmi malé. :P

ZuzuBubu

Proč se na to ptáš? Ty chceš někoho zabít. :D

Jiří Bohumil

Vždy existuje nějaký motiv. V případě nenávisti je to třeba i ta nenávist. Jde pouze o to, jak schopný je vyšetřovatel a také, jako vždy, jde i o „štěstí“ (na obou stranách). Ale v životě určitě existuje i mnoho neobjasněných případů. Ale jestli by to byl tento konkrétní není nikde řečeno. Nebo se chceš stát „profíkem“ na nájemní vraždy?:-)))

meereg

To je případ Mrázek.

Kelt

Teoreticky je možné všechno, ale nemůžeš vyloučit náhodu. To už je lepší jiný způsob. Kdysi dávali v televizi seriál o tajných službách, uváděl ho Omar Sharif. Prý existuje látka, kterou si člověk natře na ruku. Samozřejmě, že se to dá příslušnou látkou setřít. Ale když někomu podá ruku, ten ten dotyčný je takto zasažen a po nějaké době zemře. Takže stačí být v první řadě a podat dotyčnému ruku a pak odejít, protože ten člověk za nějakou dobu, hodiny nebo dny, zemře.