Jak léčíte šelest na srdci u psa?

Náš pes chodí k veterináři, bere léky, stále má suchý dráždivý kašel a občas i kolapsy:-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj 10-letý jorkšírek má šelest na srdci asi 2 roky,loni vet.doporučil léky-Enap-1tbl.denně.Po přečtení vedl.účinků jsem mu je odmítla dávat,doktorovi jsem to neřekla.Minule ho poslouchal a nic neříkal.Dávám mu do misky s vodou tekutý L-Carnitin na posílení srdce a koloidní roztok Multistar - tak 1ml od každého1-2xtýdně-jsou to přírodní doplňky stravy normálně určené pro lidi.Zdá se mi,že je to lepší nebo že se to aspoň nezhoršuje.
Doplňuji:
Tyto přírodní doplňky stravy jsem konzultovala s veterinářem.Věřte,že vím o čem mluvím,mám s tím dlouholeté zkušenosti.Chemické léky léčí symptomy,ne příčinu,narozdíl od těch přírodních,které nemají vedlejší účinky.

Další odpovědi:

Zlatý

Moje "holka" bere na srdíčko oprášky, ale jinak je v pohodě.
Zkuste jiného veterináře.
Kolaps, nevím o jakém je řeč, ale koplaps průdušnice má má druhá "holka" a to se srdíčkem namá co dělat. Co se týče tohoto, tak zvažuji operaci.
-----------------
Léky Enap jsou určeny pro lidi, ale jsou ze stejné skupiny a tak je psi běžně užívají. Nevím, jestli zmíněné vedl.účinky jsou pro lidi, či pro psy.
Také si myslím, že záleží na tom, jaká vada na srdci je (šelest může být z různých příčin) a podávat nějaké přípravky pro lidi psovi, i pokud je to na posílení, pokud nevím přesně co a jak...no, nevím, nevím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.