Hawajka

Jak ve skutečnosti zemřel Kurt Cobain?

Viděla jsem v AJ ten dokument Soaked in Bleach, ale nerozuměla jsem úplně všemu. Každopádně, se tam spekuluje o tom, že byl zavražděn asi jeho manželkou… Co si o tom myslíte vy? Já když si ohledně toho ještě něco zajišťovala, tak ty důkazy dávaly smysl. Je mi strašně líto, že umřel… A když pomyslím na to, že třeba nezemřel dobrovolně, ale někdo ho zabil, tak je to ještě horší… Nechápu proč úžasně celebrity musí zemřít záhadně.

Nejlepší odpověď
klumprt

Normálně se odpráskl. Myslíš, že někdo z nás byl na místě činu a viděl nějaké lepší důkazy, než získala policie? Nevím, kdo a na jakém základě spekuluje o tom, že byl zavražděn. Někdo si něco vycucá z prstu a ostatní mu to žerou. Typická konspirační teorie.

Další odpovědi
HZK

Vložil si do úst hlaveň, místo hostie.

marci1

Kurt Cobain údajně spáchal sebevraždu. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-svetove-celebrity/435741/fot­ky-mrtvoly-kurta-cobaina-27-z-nirvany-proc-je-ukazali-po-20-letech.html

mosoj

Nevím kdo to je, ale myslím si že rychle.

ivzez

V jeho smrti nehledejte žádné záhady.
Žádná polobrita (doporučuji si zjistit, co znamená slovo celebrita)
není úžasná. A závislá na drogách už vůbec…

Poznámka:
Čí manželkou (koho jeho?). Míníte-li Kurtovu manželku, měla jste použít „svou“.