Avatar uživatele
anonym

Jak k tomu přijdou ti,kteří odpověděli na mé otázky,ta je záhy smazána a …

… přitom jiní uživatelé jim dali palec nahoru?! Diskriminace ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, johana 56, Drap, briketka10 před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

diskriminace… Jestli se mi něco nelíbí, řeknu to a nebudu hned dělat z toho povyk mazáním… Tato funkce by se měla používat jen v závažných otázkách a né u každé s prominutím pí*oviny, která se někomu z neznámého důvodu nemusí líbit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nelíbí se mi to, pak se ztrácejí body, když se mu smazalo třeba víc odpovědí na otázky..
tuhle jsem četla, že kapce asi 100 :(
mě tenkrát pouhé 4..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Toto bude vážna otázka, keď ´slovenská mazacia vlna´príde aj sem. Vzhľadom na to, že na Slovensku zapadá Slnko skôr a tak admin sa zobudil najprv u nás.
…a začal hromadné vymazávanie aj rok dozadu:
divoska: „admin. mi maže otázku , ktorá bola ešte položená v 8/2011 a presne v 8/2012 mi oznámil , že sa jedná o nevhodný príspevok.“
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/zaregistro­vali-jste-zavaznou-zmenou-v-bodovani-v-prubehu-dnesni-noci
To ešte lan začne zábava :( alebo :)
Hlásenie miestneho rozhlasu: ´Kto ešte nemal vymazanú otázku, alebo odpoveď, nech sa hlási na lampárni, telefón 000 001. Koniec hlásenia!´

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Stejný názor.

Na mazání příspěvků na webu by měl být zákon a za každé smazání odškodnění přispívajícím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Musí se s tím zkrátka nějak srovnat. My, kteří máme odebráno právo okamžitého mazání s tím nemáme problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi to jedno. Sám jsem požádal u vlastní otázky a odpovědi o smazání, takže jsem si sám umazal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jestli Ti jde o tu otázku s obsazováním rolí,tak Ti sdělím o kolik bodů jsem „přišel“. A je mi úplně jedno o kolik to bude. Napsal jsem,že ta otázka tady nemá být,ale už jsem ji nestihl nahlásit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Myslím ai,že při osdtranění otázky či odpovědi by body od ostaních uživatelů odečítány být neměly,pokud tyto příspěvky nejsou rovněž nahlášeny jako „závadné“.
Maže se také u sousedů a hodně daleko zpět.

před 4254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Len jemne poopravím, hromadné mazanie na Slovensku začal práve teraz admin, tam zatiaľ nik nemá právo zakrývať otázky/odpovede. Nejvyššie ocenenie je ´bronz´.
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/zaregistro­vali-jste-zavaznou-zmenou-v-bodovani-v-prubehu-dnesni-noci

před 4254 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek