Zlatý

Jak k tomu přijdou ti,kteří odpověděli na mé otázky,ta je záhy smazána a ....

... přitom jiní uživatelé jim dali palec nahoru?! Diskriminace ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

diskriminace.... Jestli se mi něco nelíbí, řeknu to a nebudu hned dělat z toho povyk mazáním... Tato funkce by se měla používat jen v závažných otázkách a né u každé s prominutím pí*oviny, která se někomu z neznámého důvodu nemusí líbit...

Další odpovědi:

Zlatý

nelíbí se mi to, pak se ztrácejí body, když se mu smazalo třeba víc odpovědí na otázky..
tuhle jsem četla, že kapce asi 100 :(
mě tenkrát pouhé 4..

Zlatý

Toto bude vážna otázka, keď ´slovenská mazacia vlna´príde aj sem. Vzhľadom na to, že na Slovensku zapadá Slnko skôr a tak admin sa zobudil najprv u nás.
...a začal hromadné vymazávanie aj rok dozadu:
divoska: "admin. mi maže otázku , ktorá bola ešte položená v 8/2011 a presne v 8/2012 mi oznámil , že sa jedná o nevhodný príspevok."
http://www.odpovede.sk/…
To ešte lan začne zábava :( alebo :)
Hlásenie miestneho rozhlasu: ´Kto ešte nemal vymazanú otázku, alebo odpoveď, nech sa hlási na lampárni, telefón 000 001. Koniec hlásenia!´

Zlatý

Stejný názor.

Na mazání příspěvků na webu by měl být zákon a za každé smazání odškodnění přispívajícím.

Zlatý

Musí se s tím zkrátka nějak srovnat. My, kteří máme odebráno právo okamžitého mazání s tím nemáme problém.

Je mi to jedno. Sám jsem požádal u vlastní otázky a odpovědi o smazání, takže jsem si sám umazal.

Zlatý

Jestli Ti jde o tu otázku s obsazováním rolí,tak Ti sdělím o kolik bodů jsem "přišel". A je mi úplně jedno o kolik to bude. Napsal jsem,že ta otázka tady nemá být,ale už jsem ji nestihl nahlásit.

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Myslím ai,že při osdtranění otázky či odpovědi by body od ostaních uživatelů odečítány být neměly,pokud tyto příspěvky nejsou rovněž nahlášeny jako "závadné".
Maže se také u sousedů a hodně daleko zpět.

Zlatý

led

Len jemne poopravím, hromadné mazanie na Slovensku začal práve teraz admin, tam zatiaľ nik nemá právo zakrývať otázky/odpovede. Nejvyššie ocenenie je ´bronz´.
http://www.odpovede.sk/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.