Jak k tomu přijdou ti,kteří odpověděli na mé otázky,ta je záhy smazána a …

… přitom jiní uživatelé jim dali palec nahoru?! Diskriminace ?

Nejlepší odpověď
huxa

diskriminace… Jestli se mi něco nelíbí, řeknu to a nebudu hned dělat z toho povyk mazáním… Tato funkce by se měla používat jen v závažných otázkách a né u každé s prominutím pí*oviny, která se někomu z neznámého důvodu nemusí líbit…

Další odpovědi
briketka10

nelíbí se mi to, pak se ztrácejí body, když se mu smazalo třeba víc odpovědí na otázky..
tuhle jsem četla, že kapce asi 100 :(
mě tenkrát pouhé 4..

led

Toto bude vážna otázka, keď ´slovenská mazacia vlna´príde aj sem. Vzhľadom na to, že na Slovensku zapadá Slnko skôr a tak admin sa zobudil najprv u nás.
…a začal hromadné vymazávanie aj rok dozadu:
divoska: „admin. mi maže otázku , ktorá bola ešte položená v 8/2011 a presne v 8/2012 mi oznámil , že sa jedná o nevhodný príspevok.“
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/zaregistro­vali-jste-zavaznou-zmenou-v-bodovani-v-prubehu-dnesni-noci
To ešte lan začne zábava :( alebo :)
Hlásenie miestneho rozhlasu: ´Kto ešte nemal vymazanú otázku, alebo odpoveď, nech sa hlási na lampárni, telefón 000 001. Koniec hlásenia!´

Michal Kole

Stejný názor.

Na mazání příspěvků na webu by měl být zákon a za každé smazání odškodnění přispívajícím.

Drap

Musí se s tím zkrátka nějak srovnat. My, kteří máme odebráno právo okamžitého mazání s tím nemáme problém.

anonym

Je mi to jedno. Sám jsem požádal u vlastní otázky a odpovědi o smazání, takže jsem si sám umazal.

tom004

Jestli Ti jde o tu otázku s obsazováním rolí,tak Ti sdělím o kolik bodů jsem „přišel“. A je mi úplně jedno o kolik to bude. Napsal jsem,že ta otázka tady nemá být,ale už jsem ji nestihl nahlásit.

johana 56

Myslím ai,že při osdtranění otázky či odpovědi by body od ostaních uživatelů odečítány být neměly,pokud tyto příspěvky nejsou rovněž nahlášeny jako „závadné“.
Maže se také u sousedů a hodně daleko zpět.

led

Len jemne poopravím, hromadné mazanie na Slovensku začal práve teraz admin, tam zatiaľ nik nemá právo zakrývať otázky/odpovede. Nejvyššie ocenenie je ´bronz´.
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/zaregistro­vali-jste-zavaznou-zmenou-v-bodovani-v-prubehu-dnesni-noci