J.Bulíková

Jak k sobě jsou suroviny jako mandle a jablíčka v dezertu? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nepochopila jsem otázku
myslíte jestli se k sobě chuťově hodí????
podle mě ano – chutná to dobře
Doplňuji:
Damiano tak to vyzkouším -díky – mandle a jablíčka to je dobrý pár

Další odpovědi
Damiana

A jak – vyzkoušej Oboustranné jablečné řezy, to je něco. Bez mandlí by to nebylo ono.

Hanulko, pamatuješ, jak jsi mi poradila kdysi Hraběnku? Skoro před rokem jsem se tu totiž ptala na na jeden recept, který mne hodně trápil, protože nám dost chutnal.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zatroleny-recept#discussion
Hraběnčiny řezy byly fakt skvělé, … Jenže! Minulou sobotu byl Jablečný den v Krásném dvoře opět a s ním znovu ta soutěž o nej jablečnou chuťovku. A ta stejná paní tam s tou svou „tajemnou“ lahůdkou znovu soutěžila. Měla jsem štígro, takže konečně (do roka a do ne:-) mám ten pravý recept! Takže ho teď posílám i tobě:-))
http://hobby.id­nes.cz/zkuste-oboustranne-jablecne-rezy-s-mandlemi-a-skorici-noblesni-chut-1ge-/hobby-domov.aspx?c=A110321­_134402_hobby-zahrada_mce

Natty*

Pokud jste chtěla napsat jdou, jakože asi ano, tak Vám odpovím kladně… Proč by ne. Občas se může trochu zaexperimentovat…

elektrikář

Oražené oříéíky ve štrůdlu ta je také dobrota . Jinak přeji dobrou chuť.

Damiana

ad Hanulka: Rádo se stalo – ať se povedou.:-)

J.Bulíková

Ano, myslela jsem „jdou“ :) Mám recept na koláč, kde jsou jablka a ořechy, ale ty já nemusím, tak mě napadly mandle :) Dííky za odpovědi :)

Damiana

🙂