Avatar uživatele
Ing.internet

Jak jste spokojení s městskou dopravou u Vás?

Napiště i z jakého města jste…Dík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, salsa verde, chudst, www před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jsem důchodce, a až na tu drahotu to v Brně zatím celkem jde, bude ale hůř..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pombo

Jelikož jsem z Prahy a Praha má asi čtvrtou nejlepší MHD v Evropě, Tak nemůžu být nespokojen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Brno – asi jako vsude – hrozne drahe. Obcas mi vyjde nastejno jet autem sam, nez salinou.

Pote, co jsem se vratil z Nemecka z Heidelbergu jsem hrozne rozmlsany – tam meli klimatizovane tramvaje i autobus. Na to by asi vetsina lidi nadavala, ale ja bych to uvital, alespon o par stupnu, kdyzby tam bylo min – ve vedru se v saline neda proste dychat.

No, ale obecne a s nadhledem: mame relativne slusnou dopravu vsude po Brne, az na jeden okruzni autobus (pro znalce Brna 44/84) vse jezdi relativne na cas, takze i s timto jsem docela spokojen. Oproti tomu, co jsem zazil ve Skotsku, kdy proste deset minut = bezne zpozdeni, casto dvacet a obcasne i tricet, si musim nase Brno chvalit. Jinde jsem aktivne jezdil jen v Praze – tam je metro uzasne. Jezdi casto a na cas a kamkoli. A kam nejede metro, tam jede tramvaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pouze Praha má metro, které preferuji. Jediné nemá nikdy zpoždění, neprší tam, v zimě teplo, v létě chládek, rychlé, nestojí na semaforech, napříč Prahou rychlejší než auta prodírající se kolonami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Jsem z Ostravy. A s MHD jsem naprosto spokojená. Přispívá k tomu i fakt že bydlíme v takovém místě že zastávku tramvaje i autobusu máme téměř před vchodem, trolejbus využíváme taky, spoje jezdí přesně, často a dobře na sebe navazují, myslím si že i vozový park je celkem moderní, hodně nízkopodlažních spojů, vstřícní řidiči…dělají i dost akcí pro veřejnost-historické jízdy, dny otevřených dveří atp… Já si nemůžu v nejmenším stěžovat. Jsem velmi spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nepoužívám ji (nebo jen opravdu velmi výjimečně), takže jsem spokojený :D
Přerovsko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Olomouc-docela to jde,dostat se dá všude celkem rychle,jen mě mrzí,že zrušili asi rok zavedenou novou linku busu 35 od nás ze sídliště směrem do OC Haná,jelikož byla rychlá(asi tři zastávky),nyní pokud chci využít dopravu musím jet jiným busem přes centrum a to je docela mazec,jet přes celé město.Jako ono se tam dá dostat i po vlastní ose,i zpět,ale s nákupem to jde těžko,že.
No,a stejně dopravu od začátku srpna moc nevyužívám,jelikož zdražili jízdné,třeba když není u zastávky automat na jízdenky,tak přímo u řidiče jízdenka je za 20,a to se ještě kolikrát řidiči rozčilují,že nemají drobné.Legitka se mi nevyplatí,nejezdím pravidelně.
Takže radši chodím pěšmo,s pocitem,že dělám něco pro sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Spokojen na nejvyšší míru. Jsem z menšího městečka a městskou dopravu nemáme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nemám důvod si naříkat. Bydlíme v maloměstě, nepřestupní jízdenka zatím stojí osm kačenek, spoje navazují na integrovanou dopravu /vlak,BUS/, mají půl hodinový interval. Navíc po obci za 39 Kč paušál non-stop jezdí čtyřmístné taxi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

tam kde bydlim zadna neni:) ale v ostrave, kde studuji, je to zatim OK, nemam si v podstate na co stezovat. je to ale rok od roku drazsi, skoda, kdyby tak stoupal prumerny plat, tak jak stoupa jizdne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Moje odpověď se nedá počítat – pracuju v oboru, takže „jaké si tu udělám, takové to mám“ 🙂 S výsledky své práce jsem v rámci možností spokojen 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek