Pokročilý

Jak jste se naučili plavat? Učili Vás rodiče nebo ve škole v kurzu? Jakými metodami Vás učili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

13 stránek dotazů na plavání v modré liště.

Další odpovědi:

Zlatý

Co,si pamatuji,tak plavat,nás učili,už ve školce.V první třídě,jsme,za uplavání 15 metrů,dostali nášivku,na plavky,na které byla,jedna vlnka,a pod tím nápis,"Plavec ČSR".Za,30m,byli,dvě vlnky,za 50m,tři.Mamky,nám je našívali na plavky,a my byli na plovárně,"mistři světa".Plavání,se,ve škole učilo,a,o prázdninách, učili, plavání, plavčíci, na plovárně.

Zlatý

Nejdřív trochu matka, ale pak jsme se školou jezdili pravidelně na plavecký výcvik. Tuším, že to bylo 1x týdně určité období během 2. a 3. třídy. Pak člověk dostal "Mokré vysvědčení" a byl buďto želva (10 m), kapr (25 m) nebo delfín (200 m).

Zlatý

Mala som to jednoduché. Podľa rozprávania: v časoch, keď som ešte nepoznala strach, som vošla do vody, plácala sebou a nejakým "zazrakom" som udržala hlavu hore. Akosi mi to ostalo. Aj na plaveckých pretekoch.
Podobne som učila aj moje deti, už do kojeneckých čias.

Zlatý

učil jsem se plavat v řece (Dunaj) ještě jako děcko, tam mne proud nadnášel a líp jsem se udržel nad hladinou.
Dnes už ten proud nepotřebuji ;)

Stříbrný

popravdě já se naučila plavat až ve třinácti na jezeře v Německu s kámoškou... ve škole jsme žádný plavecký výcvik neměli...

Stříbrný

Asi v pěti letech mě starší sestry neuhlídaly,spadla jsem jim do potoka a bylo to.Protože jsem Ryba,je voda můj živel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.