samicek333

Jak jednoduše sestříhat vlasy?

Jak se dají jednodnoduše sestříhat vlasy do postupu? Zvládla bych to např. i já – úplný amatér, nebo je to těžké? Jde když jsou vlasy dlouhé pod ramena? Neexistuje nějaký jednoduchý návod?
Doplňuji:
Ten culík má být vyčesaný hodně vysoko nebo spíš skoro u krku dole?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak co já vím a jsem to i zkoušela – dáš si vlasy do culíku – nejlépe v předklonu a pak je zkrátíš do roviny – sundáš gumičku a je to =)

Hodně vysoko – u krku by to nemělo smysl.

Další odpovědi
Syd

Myslim že s tím culíkem by to nemuselo dopadnout uplně podle tvých představ. Doporučila bych efilačky no a potom si s tím prostě pár hodin vyhrát, hlavně po kouskách, aby se to nezvrtlo 😉