Tygr99

Jak si mám říct o tento účes?

Chtěl bych podobný účes, jako má kluk na tomhle videu:
http://www.zkra­covatko.cz/XUv­pfD
Jen bych chtěl mít trošku delší vlasy po bocích. Ten kluk na videu má po bocích ty vlasy fakt krátké. Jak mám teda kadeřnici říct aby mi udělala podobný?

Doplňuji:
fotku toho kluka k dispozici nemám a navíc nemám ani tiskárnu …

Nejlepší odpověď
anonym

ale tenhle střih vynikne právě proto, že je tak vystříhaný na stranách, kdyby to měl delší, už to nahoře nebude tak vidět
Doplňuji:
http://www.ka­dernictvi-iveta.estranky­.cz/fotoalbum/pan­ske-ucesy/9.-.html
http://www.you­tube.com/watch?v=h4sa­UsTyFas&featu­re=player_embed­ded

Další odpovědi
Lucijej

Úplně jednoduše. Najdi si fotku, vytisnkni ji a ukaž kadeřnici.

terry

Neříkej žádný z tvých známých nemá tablet nebo nějaký noťas. Tak to vem ke kadeřnici a video jí ukaž.
Co řešíš?

Tygr99

terry: jednou jsem to zkoušel u jiného kadeřníka v Prostějově, přinesl jsem fotku a tam mi řekli že stříhaj jen nakrátko že nedělaj nějaký spešl střihy. Od té doby se stydím ukázat u kadeřníka fotku

Tygr99

Samba: já myslel jen o trošku delší než on samozřejmě. Nevíš kolik cm si na těch bocích mám nechat?

anonym

půl cm stačí a těsně kolem uší vystříhat, ten vršek si můžeš i nagelovat, nebo melírovat, jemně, aby se opticky zvětšil a zdůraznil, nevím, jak máš husté a silné vlasy, na tom hodně záleží, pořádná kadeřnice se nikdy neptá, jak to chceš, tu otázku od kadeřnice nesnáším, když je dobrá, doporučí sama podle tipu tvých vlasů a tvaru hlavy, jak se máš nechat ostříhat, ona je odbornice, ale asi nemáš na takovou štěstí, tak si vyfot telefonem co chceš ty a ukaž jí to, nebo jí prostě řekni, že to chceš odsuď aaž sem tak a tak a je to, vidíš, co dělá, když tak ji zastav a vysvětli znova, jsi zákazník a platíš za to ty