Zlatý

Jak je zajištěna kvalita protektorovaných pneumatik ?

Jak je zajištěno že koupítete 2 - 4 protektorované pneumatiky na stejné kostře. Podle mně to zajištěné není.
Takže pokud bych jezdil na protektorech , je to téměř stejné jako bych obul na auto pneumatiky od různých výrobců?
Doplňuji:
No zkusil jsem to jednou a koupil celoprotektory na zimu. S autem se nadalo jet rychleji než 80 km/hod (vyvážení proběhlo)jízda po dálnici byla nemyslitelná. Pneumatiky jsem vrátil a raději zakoupil originální zimní pneu. Od té doby nic jiného nepraktikuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Slušný popis je zde.

http://auto2.lidovky.cz/…
Doplňuji:
Přidám svou zkušenost.Jezdím na druhé sadě zimních celoprotektorů,a jsem spokojen.Při koupi první sady mi bylo doporučeno,jezdit na nich i v létě,nepřezouvat,po opotřebování vyměnit za nové.Tak jezdím celoročně i na druhé sadě,bez nejmenších problémů.Jezdím občas do Mnichova a Frankfurtu,a na dálnici není co řešit.Ale samozřejmě jezdím do 140 km/hod.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Zimní pneumatiky celoročně lze, ale malé zamyšlení. Osobně najedu v letním období tak cca 10 000 km. Zbytek do 15 - 16 000 potom v zimě.
Na zimních pneumatikách mám prokazatelně vyšší spotřebu nejméně o 0,5 l/100 km. Když najedu
10 000 km v létě na zimních pneu spotřebuji o 50 l benzínu více než kdybych jezdil na letních. Což představuje při současných cenách benzínu 1 700 Kč nákladů navíc. A to nemluvím o tom že zimní pneumatiky více hučí a při vyšších teplotách se rychleji opotřebovávají.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.