Lukasy

Jak je zabezpečene v zoo aby tchoř nevypustil pach na lidi a dikobraz nevystřelil bodliny?

Nejlepší odpověď
anonym

Dikobraz bodliny nevystřeluje, jedná se o mýtus a skunk či tchoř svůj pach použije pouze v případě ohrožení.
Doplňuji:
Ještě navíc tchoř nebo skunk než-li vážně svůj pach použijí, tak předtím zastrašují a pach použijí až v případě kdy všechno ostatní selže. … Dikobrazům ostny vypadávají.