Bronzový

Jak je vám v uzavřených prostorách?

Třeba ve výtahu, v tunelu, v jeskyni, v malém bytě či ve sklepě, jaký máte pocit? Trpíte klaustrofóbií?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Úplně stejně jako v neuzavřených propstorách.
Netrpím klaustrofobií.
A mimochodem si dovolím poděkovat za správný výraz-prostorách. Mnoho lidí by uvedlo prostorech, což není správně.

Další odpovědi:

Zlatý

Ani ne, řek bych - zhruba ve dvanácti letech jsem měl dokonce tu čest navštívit i vnitřek hrobky generála Gablenze a nijakými pocity stísněnosti jsem při tom netrpěl.
Zato výtahům se pokud možno vyhýbám - coby horský turista si všechno radši vyběhnu po schodech. Viděl jsem pár hrůzostrašných scén z filmů s lidmi v zaseknutém výtahu a to mi stačilo. Bechtěl bych...

Stříbrný

Jednou jsme byli v plzenském podzemí, ale neoficiálně a po hodině, kdy jsme ztratili baterku, malinko pobloudili a svítil jsem jenom telefonem se mi neudělalo dobře a museli jsme ven. Ještě dva dny jsem z toho byl mimo. Snad to bylo jenom proto, že jsem to tam neznal, ale nikdy více!

Bronzový

Já jsem zůstala trčet ve výtahu asi půl hoďky, než mě zachránili, ale od tý doby chodím pěkně pěšky po schodech! Ač netrpím klaustrofobií, nelíbilo se mi v té malé krabici, teda ve výtahu!

Zlatý

tak to netrpím.

Zlatý

Trpím klasutrofobií. Nemůžu se zavřít ani na záchodě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.