Elile

Jak je u vás??

(počasí) tady paří sluníčko už od rána, je tu 25 stupnu :) Ústecko :)

Nejlepší odpověď
bolak

slunce svítí, hospoda otevřená, ledviny fungujou…

Další odpovědi
anonym

Praha-východ – krásně, 25 stupňů, pofukuje slabý vánek. Prostě nádherné počasí.

Sůwa

Venku je vedro, já se snažím vymalovat pokoj a opravit PC stolek, do toho mi strká tlapičky kocour, všechno mi padá z rukou, bolí mne záda..a mám to ňáký flekatý. Tohle vůbec není marná otázka, aspoň si mám komu postěžovat. Bouřka by neuškodila.

(pardubický kraj-Polička)
docela silný vítr 18 stupnu

hanulka11

teplý vítr duje, slunce hřeje jako u moře je 26 st
déšť v nedohlednu a tak by byl potřeba

arygnoc

Belfast:

super. Nečakane tretí deň za sebou slnko celý deň, 26 °C, takmer bezvetrie.
Ale o víkende sa to má pokaziť.

Pivo má správnu teplotu.