Avatar uživatele
Zbynas

Jak je to se sny?

Zdálo se mi o tom, že se mi něco zdá, pak jsem se v tom snu probudil a přemýšlel o tom. O něco později jsem se vzbudil doopravdy. Do jakých úrovní snění je možné se dostat a jak je to možné?

Nebo. Zdál se mi sen, kdy jsem v práci vzpomínal na minulé pracoviště, vzpomínky byly fiktivní, ale bylo to, jako bych si to pamatoval doopravdy. Jak je možné ve snu vzpomínat nebo snít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mozek je velmi složité ´zařízení´, znalosti o jeho reálném fungování jsou ´v plenkách´.
…„Do jakých úrovní…“…
…„Jak je možné…“…
😉
Možné je i to, co dneska těžko dokážeme definovat.
A „jak?“ – tak o tom víme všechno – tedy ještě úplnější ´houbeles´.
___
Přijmi jako fakt, že nevíme – a užívej si snění. Pokud tě, tedy, neděsí.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Oblast snů je zatím neprobádaná, Tvoje mysl není ničím zatížena, tak může cestovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Sám sis odpověděl. Pokud se ti to stalo, tak je to možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mi se zdálo, že jsem dle společenských měřítek člověkem ..a v tom jsem se probudil :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Jak je to možné, nevím. Za to vím, že sny můžou být krajně nebezpečné. Kdysi, ještě jako dorostence, mě jednoho rána vzbudili, abych prý vstával a koukal se umýt a nasnídat. Moc se mi nechtělo, ale vstal jsem, odvlekl se do koupelny a pak ke stolu na snídani. A tehdy se mnou začali cloumat a nadávat mi, abych nezdržoval a konečně vstal! Nebo že prý na mně nebudou čekat! Já totiž znova usnul a to, že už jsem vstal a šel se umýt atd., se mi jen zdálo.

Tak mě teď napadá – jak píšeš, že „O něco později jsem se vzbudil doopravdy.“ Jsi si jistý? Možná, že to, že píšeš otázky na Internetu a dostáváš odpovědi, i tu mojí, se Ti jenom zdá … 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zbynas

Lamalam: je rozdíl mezi otázkou „Je to možné?“ a „Jak je to možné?“. To chce brýle.

před 3648 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek