Hufnágl

Jak je to s úpravami otázek moderátory?

Rozumíte tomu, co tím chtěli, annas a quentos říct?

Je mezi vámi několik uživatelů, kteří „jako“ nepochopí zadání otázky, jen vy dva jmenovaní jste asi egoisté a v případě, že se vám nelíbí i otázky, které mají hlavu i patu, odstraníte.

Nejlepší odpověď
led

Kvalitou svojich otázok, ich správnym zadávaním, nedajte možnosť moderátorom upravovať/opravovať vaše otázky.

Dodatok k vašej úprave otázky po mojej odpovedi:
Prečo si myslíte že je medzi nami len „několik uživatelů, kteří "jako“ nepochopí zadání otázky," vložením otázky do otázky, mýlite sa, je ich viac a ešte oveľa viac je tých, ktorí pochopia nielen zadanie otázky na základe obrázku, ale aj jej zmysel autora.

Ale zamyslime sa nad „zázrakom zmeny znenia otázky“ týmto paradoxom stvorenia, keď dvaja robia to isté v rovnakom čase. Je to ukážka, že obaja moderátori naozaj pracujú samostatne a používajú vlastné myšlienky v snahe uľahčiť zorientovanie sa vo „vašej“ pôvodnej informácie o roznose letákov a jej.transformácie do otázky na ktorú potom možno odpovedať. Ďakujem za informáciu o roznose letákov. Máte pravdu, používajte aj pri tejto činnosti ochranné pomôcky, napríklad rukavice (nechápem, prečo by to nešlo, sú predsa rukavice aj na prácu s papierom)
Doporučujem pri písaní otázky
do titulku napísať otázku a až pod ňu vysvetlenie.

Další odpovědi
annas

„Roznos letáků koronavirus“,

  1. Tazatel nevložil otázku, takže sám pochybil.
  2. Není jasné, co ho zajímá –

3. Museli jsme i přečíst doplnění a vyjít z něj, jinak bychom museli „neotázku“ skrýt. Admin by ji opravil a vrátil zpět, bohužel, tazatel by na odpověď déle čekal.

--
Upravovali jsme oba téměř současně, je vidět, že je možné text stylizovat různě.
--

Už jsem jednou reagovala na vaši neoprávněnou nepravdivou poznámku, jenže jste ji zřejmě nečetl.

Proč otázky opravujeme? Přece každý jedinec podepisuje pravidla, ale nebere na vědomí, že s nimi souhlasí..

Pokud se tazateli úprava nelíbí, může ji upravit sám. Stejně jako vy jste mohl reagovat v diskuzi a nevkládat ničím nepodložené domněnky.

Vždy je snazší házet vinu na jiné.
.

quentos

A co je na tom k nepochopení? Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to pole jmenovat nemůže) patří OTÁZKA.
Vzhledem k tomu, že tazatel v podstatě žádnou nenapsal, museli jsme si ji domyslet. TAKY JSME TO MOHLI MÍSTO ÚPRAV KLIDNĚ SKRÝT JAKO CHYBNĚ FORMULOVANÝ PŘÍSPĚVEK!!!

iceT

A proč se o to staráš, když to není ani tvoje otázka, která byla moderátory upravena?

DoTazatel

Do své otázky (popř. odpovědi) by měl smět zasahovat jen ten, kdo je napsal.
Obsahuje spoustu chyb, je nesrozumitelná? No a co? Tohle není pitomá škola, jsou to jejich chyby.

Gramatika, slovosled, význam,… co na tom, že oni neumí psát nebo je jim jedno jak to napíší. Je to jejich otázka, jejich odpovědnost, jejich rozhodnutí – každopádně jejich chyby (opravování chyb patří do školy).
Pokud do pole pro otázku patří otázka (a někomu to vadí), tak ať tu otázku radši nahlásí než upraví.
Mně by třeba osobně vadilo, kdyby někdo upravoval každou čárku ve větách, slova i dokonce významy otázek… prostě se vrtal, nimral v MÝCH otázkách a dokazoval mi tak, jak jsem blbý, že dělám tolik chyb.

Nic proti nikomu, chápu, že někteří dbají na pravopis a „ujíždějí na čj,“ ale něco takového mi připadá zbytečné, pedantské a trochu i vlezlé.
(Sorry)

Že jim někdo na otázky neodpoví, protože je mají špatně formulované nebo plné chyb? Jak říkám, je to věc těch tazatelů…

led

DoTazatel, píšete:
„Do své otázky (popř. odpovědi) by měl smět zasahovat jen ten, kdo je napsal.
Obsahuje spoustu chyb, je nesrozumitelná? No a co? Tohle není pitomá škola, jsou to jejich chyby.“… „Že jim někdo na otázky neodpoví, protože je mají špatně formulované nebo plné chyb? Jak říkám, je to věc těch tazatelů…“
„e to věc těch tazatelů…"Súhlasím, ale súčasne je to aj vizitka tejto stránky, zrkadlo užívateľov.
Vám neprekáža, keď na vaše fundované príspevky dostávate reakcie "špatně formulované nebo plné chyb“. Neprekáža vám čítanie „pohaněnou češtinu“ a následne potrebné dešifrovanie otázky, aby ste mohli na ňu spisovne odpovedať?

Pôvodne pri začiatkoch tejto stránky funkcia uživateľa – moderátora nebola. Na všetko stačil administrátor (administrátori). Postupom času stránka bola objavená ľuďmi, ktorí sa chceli zviditeľňovať, písať svoje „múdrosti“ bez ohľadu na pravidlá stránky a obyčajný maličký český pravopis. Množstvo nekvalitných príspevkov sa začalo zvyšovať, až nakoniec administrátor požiadal niekoľkých užívateľov, na základe ich príspevkov, o gramatickú výpomoc s možnosťou editácie príspevku.

DoTazatel

Nj, já chápu proč to je, ale nesouhlasím s tím.

led

Na to máte právo. ale otázka znela inak.
Ale jej doplnenie zmenilo pôvodný charakter otázky

Hufnágl

Víte co je zvláštní? Že se neozvali ti, kteří jako já, si myslí o opravách milými morderátori.

annas

Hufnágl,

věta je nepřesně formulovaná, navíc jsou v ní chyby.