mosoj

Jak je to s tím zdravím ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/522844/VYS­TRAHA.gif

Nejlepší odpověď
Damiana

Velryba se zdá obézní pouze lidem – její „velikost“ je běžná.
Zajícův věk je daný obvyklou pětiletkou, oproti němu má želva v genech naděleno „štěstí“ v dlouhověkosti.
Zato pošták může být notorik, kuřák a vypasenec!
Vyjma člověka, který si jediný své zdraví huntuje a život si zkracuje sám a dobrovolně, je to u zvířat jen o přirozenosti a také spoustě jejich druhů.

Další odpovědi
pusinka50

Zas po dlouhý době někdo rozumnej:-D

tom004

Dobré ráno.Před chvílí jsem vylezl ze sprchy,pustil tenhle „nesmysl“ a hned mne potěšil rozumný názor. 🙂

Kohut57

Ano pohoda a klid je prima, ale nesmím přitom „žrát“ balast, kouřit, nezřízeně pít apod. A to se u nás umí.