Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Jak je to s tím, když chci vidat knížku?

Kam jí mám poslat? Kolik to tak zhruba stojí? Kolik mi musí být let? Prosím poraďtě. Děkuji předem za odpovědi.
Doplňuji:
Upřímně se omlouvám že jsem nechtěně napsala vidat místo vydat, ale psala jsem rychle. Knížku samozřejmě píšu v klidu a mám jí překontrolovanou. Děkuji za odpověď těm, co jí pochopili a skutečně mi na ni odpověděli. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, akvidzerp před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nějak jsem při letmém čtení nepochopila, proč chcete knížku
v(í)idat. Až jsem četla důkladně, zjistila jsem, že ji chcete vydat.

Zkuste si vybrat z odkazu. Několik nabídek.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=vy­dat+kn%c3%ad%c5%be­ku+

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

První odpověď je dobrá. Ovšem na vašem místě bych si sehnal někoho, kdo vám pomůže s gramatikou a češtinou vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s tím, že by jsi se nejdřívě měl(a) naučit gramatiku.Ono je kolikrát rozdíl v i a y, protože pokaždé to dává jiný smysl.
V tvém případě vi(í)dat zamená se dívat na knihu a vydat znamená udělat tištěné vydání.A další význam slova vydat znamená se za někoho vdát.
Jinak vydání knihy je na tomto odkazu http://suplik­.cz/Vlastni-kniha.aspx
Ono to chce také na tom internetu hledat a ne se hned ptát.Ptám se až když to na netu nenajdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doplnění odpovědi od lahny:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=vyd%C3%A1n%C3%AD+k­nihy&sa=Vyhle­dat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

No…rozhodně , až se do toho pustíte, tak ji vydejte s tvrdým y

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Na knížku se můžete podívat kdykoli bez jakéhokoli věkového omezení a to i na vkladní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

Vydání knihy není omezeno věkem.Do ruky se mi dostala i knížka od čtrnáctileté dívky.Co se týče toho,kam ji máte poslat nebo kolik to stojí,zkuste pátrat na netu.Hodně štěstí:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ono nestačí jen najít vydavatele. Pokud ho najdete, musí ho vaše kniha nejdřív zaujmout. Pokud nezaujme, máte smůlu. A bohužel autoři, o nichž nikdy nikdo neslyšel, mají šanci pramalou – jelikož se vydavatel bojí ztracené investice. I proto jsem se sám shánět vydavatele zatím nepokoušel, i přestože mí čtenáři mě k tomu již léta povzbuzují.

Ono to ve většině případů je stejně o konexích. Máte-li známého, známý jehož známého dělá ve vydavatelství, můžete si zpravidla dovolit vydat i tu největší s*ačku.

Zdroj: www.anglista.blo­guje.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Otázka zněla, jak vidat(s měkkým i) knížku, čili vídat, neboli vidět.
Potom bych tedy doporučil zajít do nejbližší knihovny. Tam si můžete prohlédnout jakékoliv knížky, ať už obrázkové, nebo bez obrázků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek