LaDy MuSiC

Jak je to s tím, když chci vidat knížku?

Kam jí mám poslat? Kolik to tak zhruba stojí? Kolik mi musí být let? Prosím poraďtě. Děkuji předem za odpovědi.
Doplňuji:
Upřímně se omlouvám že jsem nechtěně napsala vidat místo vydat, ale psala jsem rychle. Knížku samozřejmě píšu v klidu a mám jí překontrolovanou. Děkuji za odpověď těm, co jí pochopili a skutečně mi na ni odpověděli. :)

Nejlepší odpověď
annas

Nějak jsem při letmém čtení nepochopila, proč chcete knížku
v(í)idat. Až jsem četla důkladně, zjistila jsem, že ji chcete vydat.

Zkuste si vybrat z odkazu. Několik nabídek.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=vy­dat+kn%c3%ad%c5%be­ku+

Další odpovědi
Conchus

První odpověď je dobrá. Ovšem na vašem místě bych si sehnal někoho, kdo vám pomůže s gramatikou a češtinou vůbec.

anonym

Souhlasím s tím, že by jsi se nejdřívě měl(a) naučit gramatiku.Ono je kolikrát rozdíl v i a y, protože pokaždé to dává jiný smysl.
V tvém případě vi(í)dat zamená se dívat na knihu a vydat znamená udělat tištěné vydání.A další význam slova vydat znamená se za někoho vdát.
Jinak vydání knihy je na tomto odkazu http://suplik­.cz/Vlastni-kniha.aspx
Ono to chce také na tom internetu hledat a ne se hned ptát.Ptám se až když to na netu nenajdu.

anonym

Doplnění odpovědi od lahny:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=vyd%C3%A1n%C3%AD+k­nihy&sa=Vyhle­dat

anci

No…rozhodně , až se do toho pustíte, tak ji vydejte s tvrdým y

Hlada

Na knížku se můžete podívat kdykoli bez jakéhokoli věkového omezení a to i na vkladní.

krum

Vydání knihy není omezeno věkem.Do ruky se mi dostala i knížka od čtrnáctileté dívky.Co se týče toho,kam ji máte poslat nebo kolik to stojí,zkuste pátrat na netu.Hodně štěstí:)

quentos

ono nestačí jen najít vydavatele. Pokud ho najdete, musí ho vaše kniha nejdřív zaujmout. Pokud nezaujme, máte smůlu. A bohužel autoři, o nichž nikdy nikdo neslyšel, mají šanci pramalou – jelikož se vydavatel bojí ztracené investice. I proto jsem se sám shánět vydavatele zatím nepokoušel, i přestože mí čtenáři mě k tomu již léta povzbuzují.

Ono to ve většině případů je stejně o konexích. Máte-li známého, známý jehož známého dělá ve vydavatelství, můžete si zpravidla dovolit vydat i tu největší s*ačku.

Zdroj: www.anglista.blo­guje.cz

david22

Otázka zněla, jak vidat(s měkkým i) knížku, čili vídat, neboli vidět.
Potom bych tedy doporučil zajít do nejbližší knihovny. Tam si můžete prohlédnout jakékoliv knížky, ať už obrázkové, nebo bez obrázků.