MisickaMi

Jak je to s překročením délky studia?

Studovala jsem na VŠ a po 3. semestru mě vyhodili, teď v září nastupuji na novou VŠ. Bakalář je na 3 roky, mám tedy už polovinu času odstudovanou a ty zbylé tři semestry již budu muset platit?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na na tříletý obor jsou bezplatně čtyři roky, takže by jsi měla doplácet jen na poslední semestr. Takhle to bylo do letošního roku. Ale teď od nového roku se bude platit už i ten nastavený čtvrý rok, navíc na každý semestr se bude platit zápisné (i během standartní délky studia).