P70

Podle čeho se pozná, jaký mám doopravdy podpis (formální – k podepisování smluv)?

Podle čeho se pozná, jaký mám doopravdy podpis (formální – k podepisování smluv)? Podle občanky? Dík

Odpovědi
Lovecrossed

Podle ničeho, nikde není psáno ani jinak ustanoveno, že bys měl dokumenty podepisovat, tak jako na občance, či podle nějaké normy. Pokud by došlo na dokazování u soudu, tak by asi přišel na řadu grafolog, či jiný odborník na určení, jestli daný dokument podepsala osoba o které to někdo tvrdí.