Avatar uživatele
College

Jak je to možné, že někdo má na YouTube velikou návštěvnost, když obsah videa je ubohý?

Koukal jsem se na nejnavštěvovanější česká videa na YouTube a připadá mi, jako by to natáčeli pitomci

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Jiná odpověď

Je to věc subjektivního názoru.
Tedy co je x není ubohé, kvalitní.
Sledovanost přece nesouvisí s kvalitou, ale se zájmem, senzací, zálibami, osobou/osobností.
Prostřednictvím internetu svá videa zveřejní, kdo chce a co chce, pokud to neodporuje daným pravidlům/zákonům), tak to tam visí. Laik i profesionál.
Ponechte tedy na každém jednotlivci, co bude/chce sledovat, shlédnout a „posoudit“, co mu to dalo x nedalo.
Jak je možné, že se takto ptáte/divíte? 😉
Lidé jsou takoví, jací jsou. Vy je sotva předěláte, napravíte. Jak jste došel k názoru, že zrovna Váš úsudek je ten správný?
Tisíc lidí, tisíc názorů. Chce to trochu nadhledu a tolerance. Starat se především o svůj život a jeho kvalitu. Ty cizí Vám mohou být „ukradené“. Pokud ne, přičiňte se a pokuste se získat lidi/společnost a ovlivnit je, zpracovat. Když to dotáhnete do vlády nebo do Bruselu, budete, možná i „rozhodovat, nařizovat“. Vždy se najde někdo, ldo si bude ťukat na čelo.
Protože platí: „Tisíc lidí, tisíc názorů.“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Je to jenom o tom, jak vydělat peníze

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď

Natoč lepší a alespoň nás někdo poučí, jak se to má dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To dělají malé České poměry

Typický Črdelšťan řeší 3,14čoviny, jinou možnost nemá, to je celá pravda o sledovanosti veřejných médií, veřejného prostoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Jiná odpověď

Bizár přitahuje pozornost publika. Podívej, jak žije Barrandov TV a další stanice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jiná odpověď

V ČR nic nemá dobré řešení: buď se čumí na Východ nebo na Západ.
Nejlepší je nebýt závislý na češtině, a najít si důvěryhodné youtubery, a vykašlat se na ubohost.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samtibalfars

Jiná odpověď

Je to jen zábava. Někteří říkají takové bláboly že to musí všichni vidět jinak by tomu nevěřili.

Osobně jsem mnohokrát poslal známým odkaz jen proto že musí vidět jak hodně může být někdo řekneme nekritický abych neurážel ty na jež bůh při rozdávání zapomněl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jiná odpověď

Když tak čtu již napsané odpovědi (přičemž KAŽDÁ má „něco do sebe“), tak už jen z toho lze vyvodit ROZSAH problematiky (a potažmo i komplikovanost příslušné odpovědi, pokud má být dostatečně vyčerpávající). Přidám tedy jen „drobnost“, která zatím nebyla vzpomenuta.

Tzv. „průměrný ovčan“ (a jemu typově podobní) je nejvíce se vyskytující (počtem jedinců) v populaci. Dokonce si myslím, že to podléhá Gaussovu rozdělení (sociologie není má silná parketa). Každopádně pokud to vezmeš v úvahu a započítáš i to, že průměrný ovčan = NADPRŮMĚRNÝ DEBIL, tak je „záhada“ dokonale objasněna.

BTW – kdybys v tom viděl rozpor ( Jak může být průměrný ovčan NADPRŮMĚRNĚ debilní? Neměl by být PRŮMĚRNĚ debilní? 😮 ), tak to rozpor NENÍ, je to v pořádku. Ovšem rozebírat se mi to nechce, použij Google. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom.novak90

Jiná odpověď

Myslíš Kovyho? 😉 https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-styl-kovy-pritel-mi-ukazal-co-znamena-laska-40420176

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je to jenom o tom, jak vydělat peníze

„Dolary šéfe, dolary, jak nemáte dolary, jste namydlenej“

Tak jako na webu jsou chytlavé titulky (co na tom, že zavádějící) – ten článek si přečte kdekdo. Tak i video musí být hlavně takové, aby zaujalo co nejvíc lidí – a schopné zaujmout nerovná se kvalitní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
College

Drap
Kdysi jsem měl na svém YouTube kanálu milion návštěv za rok, jenže mě zde rozčilovala nesmyslná pravidla a jejich přísná kontrola tak jsem na YouTube skončil.

Avatar uživatele
Mravenec

A komu to cpeš.

Nový příspěvek