gepik

Jak je placená první dáma?

Má ji prezident již v platu ve složce náhrady, nebo jsou pro ni určeny jiné fondy? Případně jak vysoké?

Nejlepší odpověď
anonym

Té naší nastávající „paní Columbové“ bude příslušet náhrada na cestování a výdaje
spojené s reprezantací . Možná bude i nadále pracovat v utajení jako doposud a za zadkem s ochrankou to bude těžké, zachovat si inkognito. Dcerunka bude čerpat též různé náhrady i s náklady na ochranku a to ještě před inaugurací.

Další odpovědi
mosoj

Je ženou v domácnosti.