larios22

Jak je náročné finančně či časově zřídit si vlastní stanici technické kontroly? Je zde i větší riziko krachu?

Dobrý den, na kolik by vyšlo podnikání v branži STK ?? Jak dlouho se taková stanice buduje,jak moc je finančně náročná, a jaký je riziko budoucího krachu ? když vidím jaké peníze se tam točí každý den. denně cca 50 aut. 50× 850= 42 500kč. za rok cca 15 300 000 kč. asi největší zásada je 1)zvolit správné místo, a za 2) být si jistý že tam ty auta budou jezdit. jaké jsou vaše názory ? nepodniká náhodou někdo v tomhle odvětví ?? děkuji

Odpovědi
Mc Merkurion

… jestliže takto přemýšlíš, víš o podnikání jako takovém houbelec, tudíž ti nemá cenu nic vysvětlovat – oni taky totiž jsou nějaké výdaje…

Dochy

A zamýšlel ses nad: přístrojové vybavení, školení pracovníků, certifikace a další legislativní požadavky na STK, platy zaměstnanců (i těch co jsou doma s chřipkou…) – pokud tam budeš jako jediný pracovník, tvá STK se stane nepopulární kvůli dlouhým čekacím lhůtám a nejistotě zda je vůbec v provozu…