_136

Jak je možné že v ČR nefungují rádiové frekvence přes mobilní aplikaci k poslechu hudby ze severní a jižní Ameriky?

Odpovědi
Ametyst

No co, jsme v Evropské unii, takže já neotevřu ani mnoho kanadských webů, kvůli GDPR.

jáára

A to neznáte TOR?!

cochee

Mohl bys to nějak upřesnit? Nedovedu si představit, jak si mobilní aplikace, ve své podstatě pracující s digitálními daty, rozumí s JAKÝMIKOLIV rádiovými frekvencemi (nejen americkými), ve své podstatě analogovými signály – ať už se jedná o AM nebo FM vysílání. Nebo snad mluvíš o DAB/DAB+ rádiu?

Dochy

Motáš hafo věcí dohromady a děláš z toho guláš. Rádiové frekvence z Ameriky tady nechytneš, protože je to vzhledem ke geografii poněkud nemožné. Několik tisíc kilometrů zemského pláště a jádra má poměrně slušné tlumivé účinky. Občas se povede spojení radioamatérům na speciálních frekvencích a s pomocí odrazu od ionosféry. Jinak pokud si pustíš webové rádio tak nevidím důvod proč by nešlo – pokud tam neaplikují nějaké omezení na základě geografické polohy (třeba někdo má vysílací práva omezená třeba na území státu tak pak i u internetového vysílání blokuje spojení k adresám, u kterých má dojem že jsou zahraniční)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.