Jak je možné, že na Poseidonu z roku 2006 všichni cestující uměli plavat a v roce 1976 byl tuším jedna neplavkyně?

Poseidon dávají dneska večer (4.12.2011) na Prima Cool (v 8:00)

Nejlepší odpověď
anonym

Ad barnajka, plaváček zase dostal absťák.

Další odpovědi
tom004

Těch filmů s podobným názvem je víc. Zkáza Poseidonu,Dobro­družství Poseidonu. Asi je to s tím plaváním v každém z nich jiné.

Ella

to sice nevím, ale osobně, kdybych se hrabala na nějakou zaocánskou loď, tak jedině s tím, že umím plavat… tragédie Titaniku byla dost výmluvná na to, abych byla neplavec :)

led

Za tých 30 rokov sa už naučila plávať.