Zlatý

Jak je dnes u vás doma?

U nás krásně sprchlo,vzduch se pročistil a krásně se dýchá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nás je dusno, sluníčko svítí, ale není tak ostré. Podle předpovědi mají dnes u nás na Hané počistit vzduch bouřky. Jen ne žádné katastrofické!!
Doplňuji:
14.30 hodin - předpověď meteorologů vyšla - bouře průměrná, ale velký liják.

Další odpovědi:

Zlatý

U nás na Jesenicku nesprchlo, je tu hodně teplo a svítí sluníčko :-)

Bronzový

U nás doma i u nás v práci je jako v pekle ,(chtěl jsem napsat v pr.... !!! ale zase by mi to někdo přeslušnělí vymazal , tak volím tuto formu :-)) ) nikde ani mráček , ani větříček ani kapka deště . Už aby se něco aspoň o kousíček změnilo nebo tady všichni padneme . SVITAVY

Pokročilý

U nás doma nesprchlo,jen v noci trochu poprchávalo venku,vzduch se také pročistil a teď je pod mrakem.

Zlatý

U nás na Moravě zatím aramah nesrchlo máme tu 32°C (počasí na zdechnutí)včera už jsem si v noci musela pustit Velnilátor protože se bez něj nedalo spát v tom dusnu.Včera nám tu hlásili,že dnes odpoledne tu má sprchnout tak jsem zvědavá .

Stříbrný

U nas kráně sice pod mrakem,ale příjemně.Kdyby trochu sprchlo na škodu by to nebylo.

tady taky sprchlo ale je porad hrozne dusno

Zlatý

U nás,na Košeticku(Pelhřimovsko) je pod mrakem,ochladilo se a snad do večera trošku sprchne.
Doplňuji:
Stále pod mrakem,dusno,teplota 32 st.C a po dešti ani památka. :-((

Bronzový

Ahoj:-),tak jestli v noci sprchlo,nevím,spala jsem jak zabitá,ale každopádně je konečně!pod mrakem.

Zlatý

U nás na severu Čech nám ráno sprchlo,teď pofukuje příjemný větřík a je oblačno,proti předešlým dnům,nádhera.

Zlatý

Asi v pět ráno jsem byla v tričku a kraťasech venčit psy a s radostí jsem zjistila, že je mi trochu chladno. Během dne už dvakrát sprchlo, dneska je prostě nááádherně! Zdravím z Liberecka

Pokročilý

U nás v Ostravě je krásně, 30°C, vzduch se nehne a déšť v nejbližších hodinách nehrozí.

Stříbrný

Je dusno, jako před bouřkou.Jedna už byla nad ránem.Ale slunko svítí a to dost vytrvale.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.