Mika47

Jak jdou dily piratu z karibiku za sebou?

Doplňuji:
Mikee.nikee: dekuji za normalni odpoved.
BlaninQa: aaa tady si nekdo mysli ze je vtipny ale opakovany vtip neni vtipem. Pokud nemate uzitecnou odpoved tak nemusite ani odpovidat ;)) ale diky za snahu ;*

Nejlepší odpověď
mikee.nikee

  1. díl je první
  2. díl je druhý
  3. díl je třetí

a 4. díl je čtvrtý
:D ale ne jenom žertuju :P
Je to takhle:

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Další odpovědi
kick882

víš, myslím že kdyby jsis poradila se strýčkem googlem, tak to zjístíš… Jinak by bohatě stačilo csfd… a podle roku bys už věděla… Ale nevadí… :)

BlaninQa

bolak

Pro příště se stačí podívat na ČSFD, vyhledat některý z dílů, třeba ten > http://www.csfd­.cz/film/194904-pirati-z-karibiku-truhla-mrtveho-muze/ a vpravo pod hodnocením máš sloupec s titulkem SOUVISEJÍCÍ. Tam potom najdeš všechny díly uvedené i s letopočtem vzniku.

iceT

Taky budu vtipná,ale ony jsou opravdu za sebou 1,2,3,4…

na to aby byla užitečná odpověď je fajn položit i zajímavou otázku,což tahle fakt není,ona odpověď jde snadno vyhledat a netřeba ani strejda Gůgl,stačí pouhé csfd,kde po zadání jednotlivého názvu i bez podnázvu se ti jednotlivé díly seřasí vzestupně podle roku výroby,což je asi od roku 2000 nahoru.
Není nezajímavé,že pokud někdo z velmi mladých položí otázku a dostane odpověď,se ketrou není spokojený,vzápětí kontruje a peskuje odpovídající.He­le,pokud se ti odpověď nelíbí,tak nehodnoť,ale příště zapoj vlastní síly do hledání takové prkotiny,která trvá vyťukat na klávesnici snad ještě kratší dobu než položit sem otázku,a až si nebudeš vědět rady,tak teprve potom polož otázku sem…Ono sice se to tady jmenuje Odpověd na každou otázku,ale nesměla by to být každá půltá otázka na snadnou věc.

bolak

iceT: já jí dal nominaci, heč

iceT

a já nedala heč.....:-)