Verča12499

Je 5.díl ságy stmívání,a jak se jmenuje?

jen chci vedet jestli je i 5. dil.

Odpovědi
fablen

4.díl se jmenuje Rozbřesk a 5.díl by měl být v roce 2013

kamila44444

4– Rozbřesk a je rozdělen na 2 části protože je tam toho hodně a bylo by to moc na dlouho. O pátím dílu ani nevím. :D

Babunka

Přehledné informace o filmu najdeš třeba tady: http://www.stmi­vani4.info Je tam přesné datum, kdy bude Twilight sága: Rozbřesk 2. část. (tedy poslední díl filmu) ;)

Zdroj: www.stmivani4.info

Ella

žádný pátý díl neexistuje!
sága má pouze 4 díly knižní a filmové zpracování bude mít pět filmů, protože poslední, 4. díl, je rozdělen do dvou filmů.

angelo

hale řeknuti to takhle ano 4-díl je rozbřesk viděl sem ho (v kině 21.11)POZOR SPOILER K FILMU!!:Bella Swonová se zde stane upíreme a otěhotní.5 díl nevím ale asi si typnu že bude navazovat z 60% na Jackoba.a taky že v 2 části 4 dílu se bude jedat hlavne o Bellyny schopnosti ,dítě,jackoba,a udržet Bellu od Krve hodně Daleko :) jak sme vyděli v 3 díle ty novorozenci nebyli zrovna moc nevraždiví ale to je fuk teš se na 4 je to bomba :D

Tess*

Další díl je zatím jen kniha. Je to z pohledu Edwarda a jmenuje se to Půlnoční Slunce. Tak z ní nedělejte vola!! ;))