Venka

Jak hodnotíte nový pořad Trampoty Petra Novotného na Primě?

Bylo to trapné, alespoň to je můj názor.

Nejlepší odpověď
annas

Trampoty jsem neviděla, ale osobně ho nemám ráda, proto nesleduji pořady, v nichž vystupuje. Zřejmě jsem o nic nepřišla.

Další odpovědi
dědapetr

Novotný to není humor,ale bezduché tlachání.Jeho pořady nemusím ani je nesleduji.A že to bylo trapné si myslím taky ač jsem to neviděl.

vagra

Doporučuji změnit název za mnohem výstižnější „Trapnoty Petra Novotného.“
Na jeho doslova „upocené“ a podbízivé vystupování, nejsem vybaven dostatečnou trpělivostí.

tom004

Po, asi jedné minutě, jsem zjistil,že jsou to opět staré známé blbosti,hodné jeho „kvalit“. A trapné, velice slušně vyjádřeno.

GM

Pořadu Trampoty by spíš seděl název Trapnosti.