nyjono

Jak hodnotíte dnešní hokejové utkání naši : „Rusové“?

Ten poslední gól je pech ☹

Nejlepší odpověď
Mirek Darvas

hráli jsme dobře ale to střídání škoda

Další odpovědi
paul1

Škoda, věřil jsem, že vyhrajeme. Ale ještě není všem dnům konec.

Drap

Nehodnotím, je příliš brzy na jakékoli hodnocení. To ukáží až další dny

mosoj

Lepší vyhrává.

Pepa25

Viděl jsem jen kousek druhé třetiny, zrovna jak naši dostali gól při vlastní přesilovce. Raději jsem se dál nedíval a že jsme nakonec prohráli, mě nepřekvapuje.

marci1

V přípravě na MS jsme ani jednou neprohráli a Rusy v generálce porazili. Samotný vstup do hokejového MS v Rize se českým hokejistům až tak nepovedl. Škoda toho 4. gólu ve střídání. A přiznám se, že mi bylo Rusů trochu líto, že jim nemohla být zahrána na konec hymna. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Drape, tak nějak nechápu.
Proč je brzo na hodnocení zápasu, který je ukončen?

AlfonzSP

Tak jsem myslel, ze si jedeme pro zlato, ale vypada to na 3 –4. misto