Bronzový

Jak hodnotíte dnešní den?

Stál za ho.... nebo jste dnes spokojeni?
Doplňuji:
Dal bych Vám hlasy, ale už došel limit, tak se omlouvám! :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Docela to ušlo,akurát jsem zapoměla zavolat a něco zjistit,to ale stačí zítra.Spíš mě mrzí,že nejsem schopná přenastavit notebook,aby fungovalo stahování tak jak má a bude se mi na to muset podívat někdo,kdo tomu rozumí víc.

Stříbrný

Den blbec,nic se nedařilo.Ještě že bylo super počasí.

Zlatý

Dneše opravdu stál za to.Venku bylo fajn a doma taky.

Zlatý

S dovolením zkopíruju svůj FB status:
dneska zjistila hrozně moc věcí. Třeba že je schopná děsnýho zapálení, když jde o něco, co fakt považuje za správný. Nebo že FSV diplomka snad fakt nebude takovej problém. Nebo že připálenej popcorn je cítit jako smradlavý nohy. Život je plnej objevů!

Plus bramboráky, nečekaný setkání s kamarádem, doručení protichrápacích špuntů a pokec s rodinou doma. Takže vlastně fajn den.

A co Tvůj? .)

Zlatý

Už jen to,že bylo sluníčko,hodnotím jako super,i když jsem venku moc nepobyla.Jinak dobrý,vydělala jsem nějaký penízky,což je taky důležitý.

Zlatý

Kladně :-).

Stříbrný

Jako sinusouida. Do osmi nahoru, pak prudký pokles, kolem poledne nahoru, ale už ne zhurta, chvilku rovinka a mirný zkluz, odpoledne i kvůli krtákému výletu velký vzestup nahoru. Pak zklidnění do cca 7O procent. Pauza a následuje už jenom FOTBÁL...a šlus... stačí?

Bronzový

Dneska byl hezký den. Povedlo se mi udělat plno věcí(papírování atd.), které jsem dlouho odkládala. Na druhou stranu jsem nedělala ty domácí práce, které většinou dělám, když odkládám to papírování. Celkově jsem spokojená.

Zlatý

Dnes jsem zrovna nestál za nic, ale ze sluníčka mám radost.
Sajmon opalcoval jsem to za tebe.
Body za to nejsou, ale důležitější než body je, že všem bylo dobře a ve vzduchu je cítit přicházející jaro.

Pokročilý

Ten den byl řeznickým dnem. Byl to den kdy moje oči ulpívaly na horách vepřového. Všude samé chlívy plných tučných sviní, selátek. Až jazyk přebíhal. A to chrochtání kolem! Rajská opera 80. let. Čtením zpráv na internetu jsem trávil poctivých 10, 15, 20 hodin. To co mě monitor zobrazoval, to by se dalo nazvat jatkami. Ale naštěstí má monitor takovou průhlednou zábranu takže řezničinu přenechám povolaným. Je bezpečnější sledovat dění přes kabely a přes sklo. Může být venku mír, možná je, nevím. Nemohu si vybrat jestli se bojím lidí, nebo otevřených prostranství ale už teď to na mě leze. Radši půjdu číst něco o privatizování důchodových služeb. Vesměs je to výborný den. Hezký den.

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

Netřeba se omlouvat...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.