Zlatý

Jak hodně spěcháte u pokladen obchodech? Také si myslíte, že zákazníci před vámi zdržují?

Nevím proč, ale někdy se mi stává, že ještě než vyložím zboží z košíku na pás, zákazník stojící za mnou již také pokládá své zboží na pás. Musím pak jeho zboží odsunovat zpět. To mi je nepříjemný a navíc to zdržuje.
Raději pokládám "oddělovač" cca 10 cm za zboží.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dávám zboží na začátek pásu - takže se mi tam nikdo cpát nemůže...
;-)
A jinak - nesnáším fronty a davy, ale pokud už se rozhodnu nakupovat, nezblázním se, budu-li tam o deset minut méně či více...
;-)
V podstatě mne opravdu dožrala jen jedna baba, která mi zezadu vozíkem najížděla na achilovky - 1. nic, 2. varování, 3. varování už nevrlejší - a po čtvrtém najetí košíku na nohu jsem ten vozík prostě popadl a odvezl na druhý konec super/hyper (ve frontě se mnou stála přítelka, takže jsem si to mohl dovolit)...
Baba ječela jak tur, ale toho jsem si nevšímal.
Tak jsem snad někomu v budoucnu ochránil nohy...
;-))

Další odpovědi:

Stříbrný

myslím si to a vím to, nedej... když stará baba platí u kasy kartou paštiku a dva rohlíky, zapomene PIN a pak volá mobilem vnučce co má dělat... no zkrátka, bezhotovostní odbavení trvá běžně 2x dýl než platba kešem, k čemu to ?

Bronzový

Ja mam na pokladny smulu. Vzdycky se tam neco stane a ja cekam jak trubka. A vetsinou jeste k tomu specham.

Koukam, ze Banan je na tom uplne stejne jako ja.

Bronzový

oddělovač si dávám taky pořád - a mám na to smůlu .... vidim prázdnou kasu a pak to dopadne tak, že jsem namarkován pomaleji než o kasu vedle, kde jsou 3 lidi :D ale nijak to nehrotim - zvlášť, když vidim že dotyčná je asi nová a něco namarkovala špatně a dožaduje se pomoci od své vedlejší kolegyně :D a začne rudnout.... tak jí ještě uklidňuju, nebo té co jí přišla na pomoc řeknu že to byla moje vina :D

Zlatý

Podle márfiho zákonů vždy nejpomaleji ubývá fronta ve které právě stojíte.

Pokročilý

lexx: bezhotovostní trvá déle? Ani náhodou.. do 500kč jen přiložim kartu a hotovo, otázka 10s včetně vyhrabání karty z peněženky.

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Gecco, máš smolika. Až zítra :-)

Zlatý

gecco

;-))

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.