HDMI

Jak gangy nabírají nové členy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Udělají se volby a pak už do toho nikomu nic není.

Další odpovědi
anonym

… ententýky,dva špalíky.....

dědapetr

Vstup do gangu.
Člověk, plánující vstup do bratrstva, si musí projít takzvaným přijímacím rituálem, jímž je napadení a následné usmrcení náhodného vězně, kterého určí hlava místního gangu. Kandidát na členství se ale zavazuje gangu tím, že mu po přijetí bude sloužit i po propuštění z vězení, a to až do konce svého života. Ten, kdo se pokusí opustit Arijské bratrstvo, se musí smířit s tím, že mu moc času života po odchodu z AB nezbude, jelikož po něm půjdou ostatní členi a odchod si s ním vyřídí zabitím. Každý člen navíc skládá tradiční přísahu, která zní: An Aryan brother is without a care / He walks where the weak and heartless won’t dare / For an Aryan brother, death holds no fear / Vengeance will be his, through his brothers still here.

Faktem však stále zůstává to, že drtivá většina členů gangu byla za mříže poslána za trestné činy, které s rasovým fanatismem neměly nic společného. Prakticky šlo o klasické loupeže, obchodování s drogami apod. K bratrstvu se většinou bílí vězni přidávají z potřeby ochrany, kamarádství a strachu z černošských gangů, které si z bílých jedináčků dělají své otroky, a to doslova po všech stránkách.
http://www.kin­gsoforganized­crimes.com/?p=70&l­ang=cs

hanny 2

Zkouška ohněm.....každý gang má svá poravidla.
Doplňuji:
Oprava – pravidla.

Skinn3r

Urcite pres znamy a doporučení na konkretní lidi urcite nenajdes inzerat na prace.cz :D

led

Nový člen musí doniesť záznam registru trestov, pokutový lístok z hromadnej dopravy,a podobne.