Pokročilý

Jak funguje v noci rádio?

zajímalo by mě jak funguje v noci rádio jak to že může hrát a jestli tam někdo je v noci v rádiu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jak v kterém. V některých (těch kvalitnějších) pracují na denní a noční směny, v jiných na noc nabouchají jukebox, nahrají předem komentáře a nechají to hrát...

Další odpovědi:

Zlatý

Někde asi jo, někde to mají třeba ošéfovaný elektronikou, ale stejně tam alespoň technik je.
A co takhle televize?

Pokročilý

Buďto tam běží nahrávka DJského mluvení (např. o Vánocích) nebo se střídají jedna za druhou písničky bez reklam. Však si to v noci poslechněte. Já jsem si naladil v noci jednou Cimrmana nebo dr. Vlacha a bylo to skvělé.

Zlatý

Ano jsou tam dělají to tak že si připraví písničky které se budou hrát a ty pak posluchačům pouštějí do rádia.nebo to dělají i tak že opakuji například hitparádu s předešlejšího dne .Mám kámoše jmenuje se jirka benada a hraje v rádiu jih taky jsem se ho nato ptala když jsem chodila na diskotéky a tohle mi odpověděl.Řekl mi že tam někdo být musí kdyby došlo například k poruše nebo k něčemu jinýmu musí hned reagovat a udělat vše proto aby posluchači měli co poslouchat a nic nepoznali (myslím tim abychom nepoznali že se tam něco stalo)

Pokročilý

myslím, že tam nikdo není a písničky se spouštějí automaticky :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.