Kiklopofoun

Jak funguje prominutí PZ na UPOL?

Ahoj, mám v plánu se hlásit na Př. fakultu UPOL. Podmínka pro prominutí př. zkoušek je průměr za celé studium SŠ daných předmětů do 2,00. Tady vkládám odkaz, na kterém jsem to našel. : https://www.stu­dium.upol.cz/
Když tyto podmínky splňuji a zažádám a prominutí PZ, jsem tím pádem automaticky přijat nebo berou např. jen 50 nejlepších?
Mám tento obor jako „záchranný“, kdyby mi nevyšly PZ jinde.
Na stránkách UPOLU nemůžu nikde najít nějaký kontakt, kde bych se mohl poptat. Jestli o něm někdo víte, podělíte se prosím? Děkuji

Odpovědi
Ametyst

Na stránkách UPOL jsem našla email E-podatelna@upol.cz i telefon 585631111. No problem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.