Jak dostat zpět fotky z dvd?

Chtěla jsem připálit fotky na DVD+R na kterém už nějaké byly. DVD asi bohužel nebylo uděláno jako vícesekční. Fotky,které jsem přidala jdou normálně otevřít, ale ty co tam byly tam nejsou. Dají se nějak dostat z toho DVD??Dík

Nejlepší odpověď
Bumbes

Program, kterým si DVD vypálila by měl data vidět (Nero, CopyToDVD,..), pokud ne, tak mají tyto programy službu obnovení dat na mediu, která tyto data většinou najde. Po obnovení a při zapnutém vypalovacím programu je možné data najít například průzkumníkem, nebo Total Commanderem a zkopírovat na HDD.

Další odpovědi
Miroslavst

Ale neboj, jsou tam. Jen si nemohu vzpomenout jak se k nim dostat. Mám takové tušení, že musíš otevřít dvd nebo cd, to je jedno úplně jinak a zde zaškrtnout složku kterou otevřít.
Nevím jistě, myslím v neru zatrhneš při načtení dvd tu složku.
Ale opravdu tam jsou jen nejsou vidět, protože mechanika je nenačítá.