Nymfomanka

Jak dostat plíseň z oblečení?

Potřebovala bych radu. Půl roku jsme bydleli v bytě, kde bylo velké množství plísně. Plíseň mi rozložila dokonce i skříň a tudíš mám plesnivé i oblečení. Nevíte zda to z toho jde dostat a čím?
Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
Bumbes

Namočit na den do octa nebo SAVA (slabého roztoku) a prát, a prát, a prát…

Další odpovědi
Džanička

Mám dojem že plíseň z oblečení nijak nedostanete..Měla jsem kdysy stejný problém a vše šlo do kontejneru..A navíc je to dost nezdravé,nosit to oblečení.

annas

Něco najdete v odkaze

Zdroj: http://www.mo­da.cz/Kategori­e/Rucni_prace/20090408_­Naucte_Se_Odstra­nit_Skvrny_Ze_Svych_O­devu_3_Dil_Vy­cistete_I_Zalud­ne_Skvrny.html

ReHu

Pokud není látka rozpadlá, tak bych také přidala třeba do prací lázně ocet a pak znova vyprat.

elektrikář

Vyprat, přidat desinfekci a pokud se rozpadá nezbývá než vyhodit

chose

Také můžete vyzkoušet přípravek vaniš na plísen.A důkladně vyprat.