cizrna

Jak odstranit plíseň z oblečení?

Asi je to trochu nechutný, ale je mi toho oblečení líto a chtělbych to zachránit. :(
Objevil jsem svoji „ztracenou“ tašku v kufru auta, ještě z loňského léta, kdy jsme byli na Slapech. Mám tam černé plavky, bíle triko a modrý ručník – zatuchlý, ještě trochu vlhký a myslím, ze je na tom něco jako plíseň. Dá se to nějak zachránit? Nebo to mám rovnou hodit do koše nebo na nějakou charitu? :) diky

Odpovědi
Drap

V prvé řadě vyprat. Potom se uvidí.